Działka budowlana, ul. Nowy Świat
Nowy Świat, Górki Wielkie, śląskie
- 213 900 zł
- 764 m²
- 279,97 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Nowy Świat
Nowy Świat, Górki Wielkie, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka budowlana, ul. Nowy Świat
Zaktualizowane: 16 maja 2026
213 900 zł 764 m² 279,97 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 213 900 zł (279,97 zł/m²)
- Działka: budowlana, 764 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-5938/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Nowy Świat, Górki Wielkie, Brenna, cieszyński, śląskie
Opis nieruchomości
IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK
Agent prowadzący
Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 764 m², usytuowaną w Górkach Wielkich przy ul. Nowy Świat (w pobliżu domu nr 51B), gmina Brenna, powiat cieszyński. (...)
694 486...
694 486 486